Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a búbánatért ilyen felkapot...

Mi a búbánatért ilyen felkapott dolog a facebook?

Figyelt kérdés

Nem értem... Azt veszem észre, hogy majdnem mindenki ezen a közösségi oldalon lóg és kiírogat rajta mindenféle hülyeséget. Például olyanokat mint amit az msn-en a "gyorsüzenet megosztása" részbe írkáltak. Miért jó ez? Mire jó, hogy oda írogatsz mindenféle jelentéktelen dolgot?

Ráadásul még valaki beszélget is rajta...


2010. okt. 29. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mert kitalálták és elkezdték használni az emberek.


anno amikor a postát és a levelezést is kitalálta az ember akkor volt sok ember aki ezt butaságnak és feleslegesnek tartotta. aztán mégis elterjedt.

most ilyen kort élünk. majd lecseng ez is amikor lesz helyette más valami.

2010. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Mert egy kiba.szott maradi fa.sz vagy.



(bocsi)

2010. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Maradi? Miért? Azért mert én nem szoktam írogatni mindenféle hülyeséget a facebookra? Csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért ilyen jó a virtuális élet? Egyébként meg 15 éves lány vagyok és akkor már maradi f.sz vagyok, mert nem használom a facebookot?
2010. okt. 29. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Eddig MSN-en lógott mindenki, most magamból kiindulva mivel van élet a Facebookon oda megy mindenki. Igazából ennyi. Van élet, nem csak annyi mint a Myvip, hogy felmész aztán kész, hanem el lehet lenne vele. Ha már virtuálisan élsz.
2010. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy felkapott b..romság az egész. Értelmetlen mert ha valami nem azt sz@ar nézi akkor észre sem veszi hogy írjak neki csak arra jó hogy feltedd a képeidet aztán mutogatod magad meg menözz hogy több ismerősöd van .Én már az MSNt is rühellem.

Engem ha valaki el akar érni akkor a telefon vagy ha ingyen akar skype és kész

2010. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Mert az emberek 98% a kiváncs

én a maradék 2% hoz tartozom

2010. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A facebook csak egyik funkciója a hírfolyam (amit mellesleg az iwiw is lenyúlt már).

Nem kötelező használni.

Én ritkán írok oda, de néha reagálok mások írásaira.


Azon a balf.szágon csak röhögni tudok, amikor valaki szidja ott a munkahelyét/iskoláját aztán az ismerősei közé fel van véve a főnök/osztályfőnök.

2010. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg k*rva jól lehet ott csajozni...
2010. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a facebook!

Telefonrol is elérhető:)

igy ha valamit elakarok mondani a haveromnak de nicns fent msn elküldöm a bejegyzést a profilján és telon megnézi :)

és a válaszom is megvan:)

Gyorsabb mint a myvip,iwiw,myspace,

:)igen jó és nagyon nagyon sokan használják

2010. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

He-he. :)

[link]

2010. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!