Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vezetéknélküli routert szeretn...

Vezetéknélküli routert szeretnék melyik típus volna megfelelő laptop és mobil (galaxy 3) wifis net megfelelő müködéséhez? Asztali pc-n vezetékes maradna.

Figyelt kérdés

Házon belűl illetve kívűl max 50 - 100m-re

Megfelelő biztonságú

Meg még a router ha alacsony áron volna az jó volna (10000 alatt)


2010. okt. 30. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
T-home adsl nethez
2010. okt. 30. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
A router az mindegy csak ugye 50 - 100m-re hason el és a wifis beállításoknál ot a titkosításnál kell szorakozni hogy a galaxy 3 fölismerje nem tudom melyiket ismeri föl és tud rá csatlakozni a psp az sima wpa-psk-át ismeri fel a mobilt nem tom
2010. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még úgy biztonságosabb hogy ha le van korlátozva az hogy menyien csatlakozhatnak a routerre
2010. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Olcsó is, jó is, 3 éve nyúzom, semmi baja.

2010. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából bármelyiket megveheted,amiket leírtál azt minden router tudja . Szerintem az árban a legolcsóbbat azt azért ne hozd el ,de az utána következő már jó lehet .(kb 5-6 ezer ft). Ha meg családi házban laktok akkor én azt javaslom ,hogy most az elején semmit ne titkosítsatok a routeren ,sokkal könnyebb úgy használatba venni és esetleg majd később lejelszavazzátok.
2010. okt. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!