Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mobil internet miért ad...

A mobil internet miért ad nekem francia, olasz, norvég, svéd meg egész európai IP címeket?

Figyelt kérdés

Nokia c3 asom van és netezek rajta,olyan oldalakon szörfölök ahol számít honnan vagyok belépme mert letilthatnak.

Viszont sajnos észrevettem, hogy a mobilinternetes ip jeim össze vissza egész európai ip-k.

Miért van ez?mi a francért nem tudnak nekem legalább magyarországi ip t dobni? vagy mi a pálya ezzel?


köszi,

Hunor


2010. okt. 31. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltató ügyfélszolgálatát. Nem írtad meg, melyiknél vagy.
2010. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
Nekem ilyet az opera mini csinált, tehát a böngésző maga kavart be svéd meg norvég ip-ket, ez nem a hálózattól függött.
2010. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazas van utolsó hiszen opera val böngészek, mivel amúgy ez a legjobb.


Első, t mobilnál van mediamania M előfizetésem.



Köszi

2010. nov. 1. 07:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Opera Minivel netezel, akkor az adat átmegy még az Opera saját szerverein, hogy onnan tömörítve küldjék neked. Az Opera norvég cég, de nyilván mindenhol vannak szerverei és ezért látnak a weboldalak téged olyan sokhelyről. Ha nem akarod, hogy ez bekavarjon, akkor használj másik böngészőt! De lehet, hogy ki lehet ezt a tömörítést kapcsolni az Operában, nem tudom.
2010. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!