Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a legolcsóbb és jó...

Melyik az a legolcsóbb és jó internet, ami korlátlan (vagyis havidíjas), és nem kell hozzá se telefon se kábeltévé?

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint ilyent szeretnék majd, de nem biztos, hogy eleinte tudom együtt a vezetékes telefonvonallal vagy kábeltévével vállalni a költségeket, később lehet, de az internet a legfontosabb, és telefonból is a mobilt használom többet a szülői házban is, pedig van vezetékes.
2009. jan. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, szinte minden szolgáltató szerepel:

[link]

Saját irányítószámod beírásával választhatsz!

2009. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem rossz ez az oldal, de pl. ami nekem van azt nem listázza ki.


[link]


ha társasházban laksz, akkor 50% kedvezmény, így nekem a 3/3M 2.750,- bruttó havonta.

2009. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia!Jelenleg a legjobb és legolcsóbb a DigiNet,nincs hűségnyilatkozat,nem kell kábeltévé előfizetés.

Árai:30Mbit le,20Mbit feltöltési sebesség = 3500ft.

Nekem ez van és ez az ár verhetetlen.

www.digikabel.hu

2009. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Digi a legolcsóbb, nekem a net 2500, tévé 2700, de van telefon is, az pedig 0 forint, csak a diskurzusért kell fizetni.
2009. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!