Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gepemen ket windows xp...

A gepemen ket windows xp professional fut. Az egyiken ki van kapcsolva az a frissites, a masikon nincs. Folyt. Lent?

Figyelt kérdés
Szoval az egyik XP-n ki van kapcsolva a frissites, a masikon nincs. Amelyiken ki van, tokeletesen mukodik. Amelyiken be van, egyszeruen lehetetlen vele csatlakozni a netre. Kozvetlenul windows install utan is!!!! ( ha frissitem) Nem talalja a wireless modemet, vagy ha meg is talalja, azonnal leszakad rola, vegy egyszeruen megall, nem mukodik. Na ez miert van? Csak nem Billy akarja ranktukmalni az uj szarjat? Mit lehetne egyebkent tenni ellene? Mit nem szabad frissiteni, hogy ezt elkeruljuk?
2010. nov. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért van azon a gépen KÉT XP?! Azt még értem, ha van XP és Linux, na de ez minek?
2010. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig írja a kérdező: azért van kettő, mert az egyik frissülhetne ( de nincs jól beállítva, így nem tud csatlakozni) a másikon pedig le van tiltva a frissítés. Ez utóbbit nem tudja letiltani a Microsoft, mert nem is tudhat róla, mert mindíg a másik lenne fenn a neten, ha tudna. Így már érted?
2010. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy megoldás is legyen: hozd rendbe azt, ami frissülhet. Hadd járja a netet szabadon. Ha baj éri, letörlöd az egészet, és ujra rakod.
2010. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most ott tartok, hogy teljesen uj install utan a szuz XP-re egyedul a monitor drivert, meg a wireless kartya driveret rakom fel, es egyszeruen keptelen csatlakozni. A masik XP-n, amirol most is irko, atom stabil, ugyan azzal a beallitasokkal. Mi a franc van? Mar arra gondolok, hogy nezi a microsoft, hogy ha C meghajton van az XP, akkor eleve kilovi? Vagy mi a hetnehezseg van ezzel?


Azert van ket XP-m, mert zenevel foglalkozom, es iszonyat sok, hatalmas programok vannak a masodik XP-n, es veletelnul se kelljen vcalami altalanos hiba miatt ujrarakni a dolgokat, mert az minimum egy het massziv software telepites.

2010. nov. 4. 00:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam én, hogy ez lehet az indokod. De a feltételezésed teljesen irreális. Valamit rosszul csinálsz. Senki sem figyel....
2010. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ActiveX-szel ellenőrzi a frissitéseket a Microsoft. Ha egy gépen KETTŐT észlel, akkor szerinte az egyik hamis szoftver. Valami ilyesmi lehet.
2010. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Butaság.
2010. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!