Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki ismerős a Tesz-vesz biztons...

Ki ismerős a Tesz-vesz biztonsági rendszerében? Mi alapján azonosítanak? Mi alapján ismernek fel?

Figyelt kérdés
Ki ismerős a Tesz-vesz biztonsági rendszerében? Mi alapján azonosítanak be? Ha kizárnak egy felhasználót mi alapján ismerik fel, hogy Ő az? Miért nem válaszol normálisan a Tesz-vesz? Valaki megmerné kérdezni?
2010. nov. 5. 16:15
 1/7 anonim válasza:
Regisztráláskor meg kell adni nevet, címet, bankszámlaszámot (ha eladni is akarsz)stb. ezek alapján nem nehéz azonosítani. Mi a problémád? Én 4 éve teszveszezek, de ha normálisan csinálod, nem tudom mi lehet a gond.
2010. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit akarsz tudni?

Egy emilcímmel, névvel, azonos adatokkal nem lehet többször regisztrálni, csak egyszer.

De valahogy köthetik a felhasználónevet az IP címhez is, mert hallottam, hogy két embert azért zártak ki, mert ugyanazon gépen használták a teszveszt...

Millió gond lehet, ők mindig hárítják a problémát, sosem válaszolnak őszintén és tisztán.

Én is már lassan 4 éve használom, volt gondom velük, de mindig minden megoldódott-vagy lecsitultam...

2010. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy e-mail címmel, névvel, azonos adatokkal jól tudom, hogy nem lehet többször regisztrálni.

Az IP cím: ami a kártyán, a stikken vagy a számítógépemben van???

A számítógépben melyik alkatrészt kell cserélni, hogy ne tudjanak beazonosítani?

2010. nov. 5. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Az IP címet a szolgáltatótól kapod.

Tudni kellene, h rögzített-e az IP címed, ha nem, akkor kikapcsolod a netet, és mindig újat kapsz.

2010. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szolgáltatótól kapott ip-ből mindig újat kapok, így nem ez buktatott le.
2010. nov. 5. 19:06
 6/7 anonim válasza:
De miért voltál kétszer regisztrálva?
2010. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre voltam és azért, mert Tesz függő vagyok.

Újra szeretném használni a TeszVesz-t!

Szerencsémre nem csináltam semmi rosszat, de év elején 2 Anyuka Akik türelmetlenek voltak összefogtak (3 negatív) nem vettem át időben, amit megnyertem. Nemrég újra regiztem teljesen más adatokkal és 2 hét után 20 pozitívval, 0 semleges, 0 negával kizártak és megírták, hogy rendszerük egyértelműen felismert.

2010. nov. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!