Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám feltörni a...

Hogyan tudnám feltörni a saját citromail-emet?

Figyelt kérdés

Sajnos elfelejtettem a jelszavam és nagyon fontos dolgok vannak rajta, a sulis cuccaim és nagyon fontos lenne, ha be tudnák jutni!!

Segitsetek, valahogy fel lehet törni?!

Előre is köszi a segitséget!!


2009. jan. 8. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Írj az üzelmeltetőnek, bár nem valószínű, de hátha segítenek neked, ha tudod igazolni, hogy az valóban a te címed. Vagy próbáld a jelszó emlékeztetőt, vagy írkáld be a jelszavakat, amit használni szoktál. Más esélyed nem nagyon van, 0 tudással nem tudsz feltörni egy szervert.
2009. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Te jó ég, már megint egy feltörögetős ember... :S

Na, veselkedjünk hát neki...!


Ad 1: Ha itt leírjuk, hogy hogyan kell, akkor mások is látják, és mindenki tudni fogja, hogy hogyan törje fel a citromailt. Szerinted mi lenne a citromaillel? És mit reagálna rá a citromail szerkesztősége, a gyakorikérdések szerkesztősége, a szoftverrendőrség, meg mások?


Ad 2: Mindenki azt képzeli, hogy egy ilyen feltörés csak úgy megy, mintha a Windows-ra telepítenék egy játékot. Ráklikkelek az Install gombra, majd pikk-pakk, bent is vagyok. ... Hát egy frászt!


Ad 3: Azért találták ki a jelszóemlékeztetőt, hogy ha valaki esetleg elfelejtené azt az egy kis szavacskát, amit egyébként ő maga talált ki, akkor legyen mihez nyúlnia.


Ad 4: Ha most segít valaki, akkor legközelebb sem fogod megjegyezni a jelszavadat. Így legalább tanulsz belőle. Megtanulod, hogy azt a kis, 6-8 karakteres szavacskát megjegyezd. Vagy ha azt nem, akkor legalább a jelszóemlékeztetőt.


Szerintem találgass, próbálkozz. Ha használtad ezelőtt a postafiókot, akkor csak van valami haolványlila sejtelmed, hogy mi lehet a jelszó, nem?


Ui.: Nem "be tudnák", hanem be tudnÉk.

2009. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, miert lett lepontozva a masodik valaszolo, de halal igaza van. Ha annyira fontos dolgok vannak rajta, akkor feltetelezem, gyakran hasznalod, nem tudom elhinni, hogy hipphopp, egyszercsak elfelejted a jelszot. Szerintem ez egy atlatszoan rosszul alcazott kerdes.
2009. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 yuda ***** válasza:
84%
Mondjuk megtehetnék,ha normális cég,hogy segítenek,de nem tudom------nemrég volt egy esetem : a fiam myvipjét kilesték az osztálytársai és átírták a jelszót,meg az emailjét is,így még jelszó emlékeztetőt sem kérhetett: megkerestem a fenntartót és személyes iratokat kellett neki beszkennelni,elküldeni és úgy segített-ebben az esetben is el tudom képzelni.
2009. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én se tudok belépni a citromailomba,pedig tudom a jelszavam,a gép is eltárolta,sajnos sok helyre regisztráltam vele és az emailom jelszavát adtam meg mindenütt/amit már megbántam és többet biztos nem teszek ilyet/.Valószínűleg valaki belépet és megváltoztatta a jelszavam.Azóta csináltam másikat,és írtam a szolgáltatónak is.alternatív email címmet kértek ami nem volt,mert ez volt az első és nem volt másik,azt írták adat visszaélés miatt nem adják meg a jelszavam,ezért elküldtem nekik a személyigazolványom és a lakcím igazoló kártyám fényképét,de kevés volt,nem foglalkoztak velem,Még most is szeretnék oda belépni,de nekem ez már biztosan nem fog sikerülni.
2009. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miből tudjuk, hogy tényleg tiéd a cím?

És - ha valaki leírná a módszert - mi a garancia, hogy a következő 10 napban nem törik fel a címed mondjuk csak ötezren?


Ha voltál olyan okos, hogy elfelejtetted a jelszavad ÉS nincs alternatív címed sem, viszont a leveleid mégis kellenek - akkor nyugodtan fáradj be az üzemeltetőhöz egy személyi igazolvánnyal.

2010. júl. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
hát szerintem írj nekik e-mailt , és próbáld magad igazolni. Velem is ez van csak én biztos vagyok a jelszómban de nem enged be pedig írtóra fontoss lenne.Amúgy el lehet küldeni neki e-mailbe is nem kell ide kiírni ezt annak mondom aki azt írta , hogy mit szolna hozzá a citromail meg ijenek.
2011. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
68%
Istenem ! ezekkel a feltörős kérdésekkel az a baj hogy az estek 90%-ban az illető nem a saját hanem valaki másnak a fiókját akarja feltörni :S
2011. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én sem tudok belépni de nekem nagyon fontos lenne :S
2012. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos, akkor nyilván nem sajnálsz egy kis utánjárást:

keresd meg az üzemeltetőket, mutasd be a személyi igazolványodat. Esetleg FAX-on is elfogadják.

Ugye a valós adataiddal regisztráltál?

2012. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!