Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni Youtube...

Mit lehet tenni Youtube ellen? (lenn)

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy már rengeteg paródia videót feltettem Youtube-ra, és ugye azokban elég sok zene van, többet letilt országokban vagy az egész világon, mert ugye jogvédett a zene vagy maga a film. Lehet nekik írni nyilatkozatot, ami aztán késlelteti a tiltást, de előbb-utóbb valószínűleg így is letiltja. Esetleg ha valakinek van tippje, vagy tudja, hogy lehet kib*szni a döggel, írjon : )
2010. nov. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hadd kérdjem meg: Neked otthon mindened jogtiszta, feddhetetlen? Mert ha szarakszol egy közkedvelt megosztóval, akkor hama megnézik neked. És ki a f@sz vagy te, hogy mindenedet kirakod a Youtub ra, akát törvénytelenül is. Ebbe élvezel?
2010. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az elsőnek azért te is biztos élvezettel nézed mások feltöltött videóit
2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy ne egyen, de ne faljon fel mindent.

Még elront valamit, azt az se lesz nekünk. Miért nem elég egyeseknek, ami lehet?

2010. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te egy idióta barom vagy, a videómegosztó azért van, hogy videókat tegyünk fel, olyan meg régen nem volt, hogy egy videót a youtube letiltott a zenéje miatt. olyan böszmeségeket meg ne írj, hogy "még elront valamit, azt az se lesz nekünk" - komolyan gondoltad, ha nekem letiltanak egy videót, majd a te károdra megy? vagy talán ittasan ne ülj géphez.
2010. nov. 10. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A gondom az, hogy már rengeteg paródia videót feltettem Youtube-ra, és ugye azokban elég sok zene van, többet letilt országokban vagy az egész világon, mert ugye jogvédett a zene vagy maga a film. Lehet nekik írni nyilatkozatot, ami aztán késlelteti a tiltást, de előbb-utóbb valószínűleg így is letiltja. Esetleg ha valakinek van tippje, vagy tudja, hogy lehet kib*szni a döggel, írjon : )
2010. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és?
2010. nov. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!