Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebook-on lemásolják...

Ha a Facebook-on lemásolják valaki fényképét és csinálnak a nevével és adataival egy másik oldalt és gusztustalanságokat írogatnak ezen a kamu oldalon mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja jelentettük a dolgot a Facebook biztonsági oldalán, de azóta sem történt semmi. Nem törölték, nem tiltották le azt a felhasználót aki visszaél az adatokkal és a fényképpel.

Tehát tényleg mit lehet ezzel csinálni???

Mert magunkat törölhetjük, de az a kamu oldal akkor is ott marad és folytatódik a gusztustalanság.

2010. nov. 14. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg szólni a rendőrségnek. Csak nem fogják érteni, hogy miről van szó.
2010. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írni az oldal üzemeltetőinek. Ezen kívül semmit.
2010. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írni a rendőrségnek???!!! De elvagytok ti tévedve gyerekek! Amit kiteszel közösségi oldalra képet az onnantól köztulajdon... Ha kiteszed a képeidet vállalod a felelősséget, nem nyavalyogni kéne, hanem az oldal GYIK-ját elolvasni, a Facebook is azért nem csinál semmit mert nem kötelességük, NEM TÖRTÉNT SEMMILYEN SZABÁLYSÉRTÉS!!!
2010. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez NEM NYAVALYGÁS!!!!

Csak az a furcsa, hogy a Facebook-on van külön erre kialakított lehetőség, ahol jelenteni lehet ha visszaélés történik és még sem tesznek ezzel semmit.

2010. nov. 14. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én exbarátmőnnel is ez történt, sőt - nem egy publikus fotóját használták fel, hanem egy privát képet, az egyik msn-es beszélgetésünkkel együtt... elképzelhető, hogy a kollégiumban bekapcsolva hagyta a gépét, valaki hozzáfért, lemásolta a beszélgetéseink és a fotóját...

Én jelentettem/tiltottam őt, és szóltam a lánynak. Ennél többet nem tudtam tenni, szerintem te sem tudsz.

Ez van.

2010. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha valakinek hasznaljak a kepeit az mas mintha valaki szemelyazonossagat
2015. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!