Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail gond, valaki segítsen...

Freemail gond, valaki segítsen? Most csatolta már, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Na szóval,a történet röviden:

Infóból kaptunk egy házit,amit emailben kell elküldeni a tanárnak.Holnap lesz infó óránk,akkor fogja megnézni.

Megcsináltam a házit,de nem tudom elküldeni.Először be sem tudtam lépni freemailre,adatelérési hibát írt ki és azt,hogy próbáljam később.

Most már sikerült belépnem.Az új üzenetnél rákattintottam a csatolásra és kijelöltem,hogy mit kell csatolni.És van egy téglalap,aminek az elején ott van,hogy csatolmány,utána pedig azt kell mutatnia normál esetben,hogy feltöltötte-e már a csatolnivaló fájlt vagy még nem és ha nem akkor hány %-nál tart.

Na most nekem ez nem így van.Ott van a csatolmány felirat,de eltűnt mellőle a téglalap,csak egy csík van.


Ilyenkor mi van?CSatolta már vagy nem?

Már 1 órája kínlódok vele és nagyon ideges vagy:@


2010. nov. 14. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy másik levelezőrendszerbe! A hotmail sosem szarakodik!
2010. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gmail is jó!
2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!