Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni magam a...

Hogyan tudom törölni magam a " Vaterárol"?

Figyelt kérdés

Nem jött létre a csere..de pozitív értékelést adtam és ki kellene fizetnem egy nagyobb összeget jutaléknak.

Valakinek van valami ötlete hogy mit csináljak ??????


2010. nov. 17. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiába törölnéd magad UTÓLAG, az adataidat eltárolták az adatbázisban, és ha nem fizeted ki a jutalékot, akkor egy idő múlva behajtó cégnek adják át az ügyedet!


Inkább bizonyítsd be a Vaterának, hogy a Vevő mégsem vette meg a cuccot, utólag meggondolta magát!!!

(Amíg az adás-vétel nem zajlik le, addig nem kellene értékelést adni, mert arra csak ráfázol!)


Sajnos, csak ezt tudod csinálni, vagy kifizeted a jutalékot a semmire (ha nem akarod a sokszorosát fizetni a behajtó cégnek.)

2010. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen!Szórol szóra igy igaz,de ezt Te is tudod hiszen Teljes jogú felhasználó vagy!!

Az ötletem az hogy legközelebb ne nézd hülyének a vaterát,vagy várd meg mig kiderül hogy tényleg létre jön-e a szerződés.Ha használsz egy szolgáltatást azért fizetned kell,ez a szokás!!

2010. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!