Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be a youtube? :/

Miért nem jön be a youtube? :/

Figyelt kérdés

Szóval tegnap észleltem, hogy semmilyen módon nem tudok videót megtekinteni ami a youtube-ról van vagy belinkelve vagy bárhogyan..

Ha beakarom hozni az oldalt akkor sokáig tölt majd bejön ily módon: [link]

Mi lehet a probléma? Válaszotokat előre is köszönöm!


2010. nov. 19. 15:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
ugyanezt csinálja nekem is :/ :/ és nem tudok rájönni hogy miért :S
2010. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Vilt válasza:
nekem is ezt csinálja tegnap óta! :S akkor ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel a problémával...
2010. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
na ez egy kicsit megnyugtat. ugyanis akkor valószínűleg nem a géppel van a baj...
2010. nov. 19. 18:10
 4/18 Vilt válasza:

utolsó hozzászóló vagyok ismét.

valaki, akinek szintén nem működik a youtube azt írta, hogy ez lehet, hogy szolgáltatói hiba (fibernetes). nem tartom kizártnak. nekünk is fibernetünk van.


mindenesetre elég idegesítő egy dolog ez, bármi is okozza...

2010. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
énis fibernetes vagyok és nekem is youtube.. pontosan úgy mint a kérdezőnek.. ez már nagyon idegesítő, h ugyanennyi pénzért mint itt a fibernetnél kb 100x gyorsabb netet kapok.. valaki felhívta már őket?
2010. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Vilt válasza:

fibernetet ismerve olyan hibát sem vesznek komolyan, amikor kb. semmi sem megy (nem egyszer fordult már elő, hogy !napokig! nem volt internetszolgáltatás).

az a szerencséjük, hogy a községben nincs konkurencia...ha lenne már sokan ott hagyták volna őket az fix.


de ha az Ő hibájuk (márpedig már majdnem biztos, hogy szolgáltatói hiba), bízzunk benne, hogy gyorsan javítják. addig is kitartás! :))

2010. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vilt válasza:
nah, nekem már jó! :)))
2010. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gond tegnap óta és most sem jön be:((
2010. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
szintén fibernet, szintén ugyanez a probléma. Mondjuk nekem itt (Cegléden) semmi bajom a supporttal, gyorsak és hatékonyak, úgyhogy szerintem mindjárt fel is hívom őket.
2010. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

én pedig ismét az 1. válaszoló vagyok és én is ugyanúgy fibernetes vagyok és tegnap óta semmi változás nincs! :/

És kezd már egyre jobban idegesíteni :/

2010. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!