Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a tehendö ha e-mail címünk...

Mi a tehendö ha e-mail címünk hacker kezébe jutott? És a nevünkbe küld leveleket egy linkkel?

Figyelt kérdés
Es bejovok kozott van olyan hogy MAILER-DAEMON@yahoo.com es a targy failure notice. Teehát amit akkor küld ha hibás a cím amire küldtem.
2010. nov. 19. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszavad.
2010. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Előszőr is e-mail küldeni bárki nevébben lehet, ehhez nem kell hogy tudjam az e-mail jelszavadata. Úgy hogy többé kevésbbé semmit nem tehetsz.


üdv,

Attila

Ps.:A kételkedők oksokodok, ha nem hiszik írják ki a címüket, és én küldök nekik a saját címűkkel levelet.

2010. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vajon errol a hoax kacsárol van szo [link] vagy csak az a kacsa hogy kacsa [link]
2010. nov. 19. 19:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs bocs elnézést mindenkitől azt nem írtam hogy olyan embereknek küldött akik a Contacts listámban szerepeltek. Volt egyetem társaknak testveremnek ismerősnek rokonnak.
2010. nov. 19. 19:15
 5/8 anonim válasza:

webes levelezőt vagy pl outlook expresst használsz?

adtad e meg az email címed és jelszavad pl. egy msn játék keretében egy olyan oldalon, aminek semmi köze az email fiókodhoz?

Ha megadtad, akkor már semmit nem tehetsz, lelopták a kontaktlistádat és hosszú évekig fognak a nevedben leveleket küldeni.

Ami mindenképp javasolt, hogy azonnal változtasd meg az email címedhez tartozó jelszót.

2010. nov. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá a Te címed, hogy levelet írjon. Ha akarod írok én neked bármilyen címröl mailt.
2010. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tiltsad le a címet amiről jön tehát állítsad be hogy ami x címről jön az menjen a kukába ez a szűrőknél van majd változtass jelszót.

Bár inkább először a jelszó utána a szűrő...

2011. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asdokininja3 válasza:

Kedves kérdező, látom hogy ez már egy régebbi kérdés, de gondolom válaszolok . először is. : ha egy hacker kezébe került az emailed, nem kell félni. mivel a hacker "ad, segít, épít" . ezzel szemben van a cracker, aki "elvesz, rombol" , szóval nem kell félned, (:

tényleg lehet küldeni akárki nevéböl emaileket, van jó pár olyan anonym oldal , nem szeretném megnevezni. ahonnan simn lehet küldeni jó pár ilyen emailt. és persze nem létező felhasznbálóbol, szóval vissza sem tudsz írni neki. akárkinek, ha egy cracker kezében lenne az emiled, már rég észrevetted volna mert valószinű hogy a számára értékes dolgok már nem lennének benne, esetleg hozzá sem férnél a felhasználódhoz.

2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!