Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztrálnál nekem Facebook-r...

Regisztrálnál nekem Facebook-ra? Kérlek szépen!

Figyelt kérdés
Nem tudok regisztrálni Facebook-ra , de nagyon nagy szívességet tenne nekem valaki hogyha megadnám az adatokat és regizne helyettem. valami probléma lehet a böngészőmmel. kérek szépen valakit aki regisztrálna nekem. köszönöm szépen L/18
2010. nov. 20. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Hidd el, jobb neked Facebook nélkül. Használd ki ezt az Isteni jelet, hogy nem enged regisztrálni. Később nehezebb lesz leszokni\otthagyni. Nem szabad valamitől ennyire függeni.


(lehet lepontozni)

2010. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem inkább egy barátot/barátnőt kérj meg rá. Ne egy idegentől függjenek az adataid. Ha eddig kibírtad nélküle akkor egy napot még talán kibír amig mindenki felkel. Amúgy az előzőnek igaza van. Nekem is van facebookom, és szinte két-három óránként késztetést érzek felmenni. És én még nem is vagyok igazi függő! Vannak rosszabbak is.
2010. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!