Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letörölnéd magad iwiw-ről, ha...

Letörölnéd magad iwiw-ről, ha működne a "ki nézte meg az adatlapom" alkalmazás?

Figyelt kérdés
Vélemények is kellenek ezzel kapcsolatban.
2010. nov. 20. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, alapból töröltem az adatlapom emiatt, amint rájöttem, hogy erre megy ki az egész játék.


felesleges időpocsékolásnak tartom az egymás utáni nyomozgatást. Ha kell valakinek valami, még mindig ott van az SMS, vagy az email. Szívesen állok rendelkezésére, vagy mesélek neki magamról.

2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen töröltem onnan magam, nem csak ez miatt, hanem mert egyáltalán nem biztonságos. Csak a FB-n vagyok.
2010. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
igen. Alapbol is utalom az iwiwet, amiota ez a sok ujitas volt, de sok mindenkivel ott tartom a kapcsolatot, meg sok mindenki, akinel erdekel pl, ha gyereke született, de különösebb kapcsolatot nem apolunk, akkor csak ott tudok rola valamit. Viszont nalam pont a lenyeget veszitene el az iwiw, azzal, ha lathatna az, akinek az adatlapjat nezem, szoval, azonnal törölnem magam.
2010. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, hogy én milyen vagyok másnak a szemében. Ez idegesítő.
2010. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem törölném magam, mert van olyan ismerősöm, aki csak ott van fenn, Facebookon meg myvipen nincs, és iwiwen el tud érni. De nem is használnám annyit, mint most. Néha van, hogy baráti társaságban hallok ezt-azt valakiről akinek mondjuk ismerős a neve, de nem ugrik be elsőre, nem tudom archoz kötni a sztorit és rákeresek. De lehet, hogy amúgy személyesen nem is ismerem, akkor meg mi értelme van, hogy lássa hogy megnéztem. Myvipről is azért szoktam le mert csak az új Explorerrel lehet rejtett módban belépni, azt meg nagyon utálom, szal inkább nem használom. Letörölni nem töröltem le magam, de jó ha 2 havonta felmegyek.
2010. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!