Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tűnt a fórum a port.hu-ról?

Hova tűnt a fórum a port.hu-ról?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én gépem nem látja? És ha levették, miért, és miért minden bejelentés nélkül?
2008. jan. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Itt van, mint mindig, nálam működik:

[link]

2008. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
20%
Én sem találom, csak akkor, ha a googleben rákeresek és iszonyatosan lassú is.
2008. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
Felháborító, hogy a port.hu-ra képtelen vagyok belépni, állandóan azt írják, hogy "INAKTÍV" vagyok.. Bicskanyitogató az egész. Adnak egy ideiglenes jelszót, amivel nem tudok belépni és pofátlanul visszairják, hogy nálam van a hiba, ők be tudnak lépni.. helyettem. ŐRÜLET!
2009. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adam1c1 ***** válasza:
75%

Nálam is komoly probléma van a port.hu oldalán.

A keresett témát, és a kezdőlapot ugyan kidobja az oldal, csak épp értékelni nem ad lehetőséget, valamint a fórum részét én sem látom. Nem dobja ki a hozzászólásokat. Van egy régi linkem amivel elő tudom csalogatni olykor a fórum részét is, de ez sem működik mindig. Pár hete tapasztalom ezt a jelenséget. Korábban csak akkor fordult ilyen elő, ha náluk volt valami probléma, de most mintha csak nekem nem engedne fórumozni. Az meg egyébként külön felháborító, hogy egyes témákat lezár teljesen, és hozzászólni nem enged. Korábban is volt olyan hogy pár hétre, vagy napokra lezártak egy konkrét témát az oldalon, no de most már egyre többször fordul elő olyan hogy örök zárlat van. Aki szintén úgy járt mint én, annak azt tanácsolom hogy próbálkozzon, de adja fel, mert előfordulhat hogy egyszer-egyszer kidobja a téma fórumrészét is az oldal, olyankor pedig gyorsan linket kell menteni, hogy később is visszacsalható legyen.

2011. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg mindig kitiltanak... :S -.-"
2012. febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Neeeeekem is folyton azt írja hogy inaktív vagyok az mit takar?
2012. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!