Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 napja nem az alapértelmezett...

2 napja nem az alapértelmezett google.hu jön be kezdőlapként, hanem vmi qooqlle.com. Hiába állítom be újra és újra, a gép újraindításakor mindig visszavált a qooqlle-ra. Hogyan lehetne ezt az oldalt eltüntetni véglegesen és visszaállítani a google-t?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, már mindent megpróbáltam.
2010. nov. 23. 08:57
1 2
 11/19 anonim válasza:

A kérdezőnek:

Bocsi a zavarásért, de nekem is ugyan ez a problémám már jó ideje. Nem tudod elmondani, hogy neked hogyan sikerült megszabadulni tőle?

Előre is köszönöm szépen!

2011. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez egy súlyos vírusfertőzés!

Google Chrome-ban van forditóprogram, ha nem tudsz angolul: [link]

2011. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Kedves Iró.

Nekem ugyanez a problémám. Virusirtóztam, de nem talált semmit.Le tudnád irni,h mit csináljak pontosan?? MERT nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de fontos lenne, mivel ez régóta van csak azt hittem,h vmi új kereső program, vagy vmi.


Nagyon szépen Köszönöm előre is :) !!!

2011. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Ja és én azt az angol szöveges vmit nem tudom követni.. :S


Még1x köszi előre is :)

2011. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Köszi.

EZT még tegnap megcsináltam levirusirtóztam talált 5 virust. Törölte is, de mikor újraindultam megint az volt a kezdőlap. :S

Előtte pedig átállitottam S:

2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cseréld le a Mozilla Firefox-ot, itt az új 6.0.1. De teljesen tiszta telepítés kell.
2011. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

hát én nem tudom,h kinek sikerült vagy kinek nem. Újratelepitettem a mozzillát nem akkor is maradt. Virusirtóztam is, akkor is maradt. + az az online nod32-es virusirtást is megcsináltam akkor sem működik.

SOS! Telepittesem újra a gépeT??

2011. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbáld az ESET-NOD-ot a legújabbra, az 5-re frissiteni. Ez már Felhő alapú, sokkal többet tud, mint a régebbi. Ha ismeretlen új fertőzést talál, azonnal frissiti magát és a fertőzést beteszi a karanténba.
2011. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!