Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetre érdemes...

Milyen internetre érdemes előfizetni?

Figyelt kérdés
Most vodás netem van, de lemondom. Nem torrentezek, szinte soha nem töltök le semmit. Nagyon ritkán egy-két számot a youtuberól. Naponta legalább 3 órát netezek. Mindennap hallgatok netes rádiót és elég sok videót nézek. Így milyen netre érdemes előfizetni? Nem szeretnék negyed órákat várni egy klipre. Az upc fiber power 30-on gondolkodtam, ez megéri? Köszönöm, ha valaki tud segíteni! Sajnos nem nagyon értek az ilyesmihez.
2010. nov. 24. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a UPC kábel netek elég olcsóak és gyorsak. Viszonylag megbízhatóak, bár nekem az ADSL szolgáltatóm régebben kevesebbet vacakolt mint most a UPC a cégnél. Esetleg ha van DIGI a közelben az is jó.
2010. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Na de pont ez az, hogy nem tudom melyik lenne a jobb, a digi vagy az upc? Megoszlanak a vélemények, viszont nem szeretnék mellényúlni... A digiről hallottam olyat, hogy sokszor megszakad a net. Ez igaz lehet?

2010. nov. 24. 14:05
 3/4 anonim válasza:
Nekem kb. másfél, két éve van digi netem, azota kb 2x volt olyan h elment a net. Ugyhogy szerintem a digi sokkal jobb mint az upc.
2010. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. nov. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!