Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb mobilinternet? (ár-ért...

Legjobb mobilinternet? (ár-érték arányban)

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes használni?


Amire kell:

Főleg böngészésre, MSN, néha-néha youtube.

Albérletbe kéne..


Van vezetékes netem is otthon..(korlátlan)

Azon nagyritkán torrentezek, de tudom h azt mobilneten nem lehet+túl nagy adatforgalmat is generál.


Szóval nem tudom, lemondjam-e a vezetékes netet:S Elég lehet a mobilnet?..


2010. nov. 26. 07:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
4000Ft-ot fizetek a vezetékes netért amúgy.
2010. nov. 26. 07:50
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Felejsd el a mobilnetet!

Pár órányi Youtube hallgatás után használhatatlan (a 4000 forintos tartomány)

Hidd el a vezetékes sokkal sokkal jobban megéri.

2010. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele mélyebben és a válasz meg talál téged.


Buddha

2010. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
mobilnet kontra vezetékes 0:100. a mobilnet még fing utca 2ő, és ráadásul csak városokban működik, de sztem ott is lassú! engem idegesítene...
2010. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Felénk sajna nincs vezetékes,így mobilnettel szopok 2 éve.

8 gigám van egy hónapra,Tölt kb 300/400kb-s el ha szerencsém van ha elfogy az adatforgalmam,utánna 128 kb-re lekorlátoznak.Ami valamilyen oknál fogva úgy néz ki,hogy 15 kb-fel és letöltés na m1 így nézhetetlen a youtube-és marha lassú minden.Nehogy lemondd a vezetékest:D

2010. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rémesen gyenge a T-Com-os kábelnet, ezért három éve USB modemes mobilnetet használok. Semmi gondom nincs vele, a stick is jó, nemrég váltottam 5 gigásról 8 gigásra. Vodafone Internet Éden jelenleg, 7.2-es letöltéssel. Mennek a videók, megy minden, torrentet nem használok, filmeket se töltök le. Jelenleg 6000-be kerül. Egyébként nézd meg a lefedettségi térképet és azt válaszd a 3 cég közül, amelyiké a legjobb. Térerő függő a mobilnet.
2010. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi években a Vodafone fejlesztett a legtöbbet, meg is látszik. Nálunk reggel óta minden kábeles internet halott, ez viszont vígan fut, semmi gond nincs vele.
2010. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi minden választ!!


Gondoltam h nem éri meg lemondani a vezetékest, csak ugye együtt meg elég sok a kettő:S

Itthonra meghagyom a vezetékest, az albiba meg valahogy kispórolom a mobilnetet...Arra pont elég lesz amire nekem kell:P

2010. nov. 28. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz, albérletbe is szerezz vezetékes netet.

Olcsóbb, gyorsabb, jobb, megbízhatóbb mint a mobilnet.

Hidd el, én 1 éve szívok voda bácsival.

2010. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk(romániába) kb 1000forintos áron, van digi mobilinternet. Jó a lefedettség, 7,2mps. A youtube videót, akár hd-ba is tudom nézni, bírja a net, habár ilyenkor 5 megával tölt. Azt nem tudom, hogy mennyire van korlátozva, de szerintem nincs is, mert 3 hétig ezen kelett éljek, egész nap torrent, youtube és az volt vagy 50 giga a 3 hét alatt. Szóval itt ez remekül megy. :D
2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!