Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentet honnan lehet feltölt...

Torrentet honnan lehet feltölteni?

Figyelt kérdés
Mostanában sok időm van és eddig csak letöltő voltam, de gondoltam megpróbálkoznék a feltöltéssel is. Viszont minden torrentoldal szabályzatában benne van, hogy más torrentoldalról leszedett torrentet nem lehet feltölteni. Akkor honnan veszik azokat amiket feltöltenek? Pláne, hogy sokszor több oldalon is fenn van ugyanannak a filmnek teljesen ugyanaz a verziója. Még a torrent neve is betűről betűre megegyezik.
2010. nov. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

uTorrent -> File -> Create new torrent...


Utána kiválasztod a fájlokat/mappákat, feltöltöd valahová, és seedeled 1000-rel.

2010. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki torrentet tölt fel, általában tv-tunerrel veszi fel magának a műsorokat, és azt meghatározott formátumban osztja szét. Vagy megvesz egy dvd-t, és abból csinál másfajta formátumot. Vagy letölti, és rippel belőle egy másikat. Vagy letölti az angol, és hozzáilleszti a magyarból felvett szinkront. A máshonnan leszedett torrent inkább arra vonatkozik, hogy ne oszd meg más munkáját sajátként, mert a fent leírt módszerekben valakinek sok befektetett ideje van, és nem nézné jó szemmel hogy más az egyszerűen csak letölti és saját névvel osztja tovább. Illetve a legtöbb feltöltőnek van szervere, mert ha otthoni netről töltesz, ahol általában nevetségesen alacsony feltöltési sebességet biztosítanak, akkor ha rád kapcsolódik jó sok letöltő eléggé belassul a globális sebesség a torrentnél.
2010. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 komm:

Tudom, hogy így van, meg egyet is értek, de ha "mélyebben" belegondolsz azért lol, "saját munkáját"

2010. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. nov. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!