Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire kell figyelni, hogy ne...

Mire kell figyelni, hogy ne jöjjenek rá az blog olvasói, hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit paranoiás dolog, hisz valószínűleg nem az általam sosem említett blogom után nyomozgatnak az ismerősök, de akkor is érdekelne.
2010. nov. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írsz blogot? Más adatokkal adod elő a történetet és mesélsz egy kicsit....
2010. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ne írd oda a neved és a címed.


2. Ne mesélj el olyan, hihetetlenül személyes dolgot, amiről könnyedén beazonosítható, hogy ki írta ki.

"Pisti, Béla és én elmentem tegnap Naygszentlászlóra, és a templom mögött olyan történt, hogy (ide jön a részletezés)" Na ebből Pisti és Béla egy pillanat alatt kitalálja, hogy ez te vagy :)

2010. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy alapvető a nevek változtatása, csak gondoltam hátha van még egy két fontos dolog.
2010. nov. 27. 14:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Így mondjuk elég komplikált dolog írni, legalábbis nekem, lehet inkább bele sem kezdek.
2010. nov. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!