Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Majomparádéba hogy lehet...

Majomparádéba hogy lehet kitörölni a naplózott letöltéseket A HONLAPON? Nem a gépen a letöltött adatot, hanem a honlapon azt, hogy valaha is letöltöttem.

Figyelt kérdés

Ugye a Majomparádé ,,naplózza'' hogy miket töltöttem le. Ha a bal felső sarokban a felhasználó nevemre kattintok, a letöltött torrenteknél kiírja az összes eddigi letöltött torrentemet. ezeket hogy lehet eltüntetni? nem akarom, hogy lehessen látni, hogy miket töltöttem le. AKKOR IS ÉRDEKEL, HA MÁS NEM IS LÁTJA!!!!

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. nov. 28. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az információt az oldal tárolja és jeleníti meg, felhasználó nem tudja törölni vagy elrejteni őket. Mivel az oldal részét képezi, nem tudod kikapcsolni sem, mivel staff részről könnyen ellenőrizhető vele a seed idő és egyéb szabályzathoz kapcsolódó információ.

Az adatlap menüben ha a profil biztonsági szintjét nem veszed erősre, akkor mindenki látja hogy éppen mit töltesz le vagy fel. Amit már nem futtatsz, azt csak te látod.

2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És amit nem futtatok azt se lehet törölni, hogy ne lehessen látni ( én se lássam)?

2010. nov. 28. 18:37
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:
nem lehet...
2010. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm
2010. nov. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!