Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook látogatók alkalmazást...

Facebook látogatók alkalmazást honnan/hogyan tudom "telepíteni"?

Figyelt kérdés
Már sokat kerestem, és nem találom sehol sem, hogy ez az alkalmazás hol van.. Valaki nem tudna küldeni egy linket / leírni, hogy hol találom meg?
2010. nov. 29. 16:29
 1/3 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy ez az egész egy nagy kamu, hogy elszedjék az adataidat. Nem lehet megnézni, hogy kinézett meg facebookon.:)

Több ilyen alkalmazás is létezik. Van egy olyan ami csak az ismerőseid közül dobál ki pár embert, hogy azok nézték meg az adatlapodat, akik nem ismerőseid nem is láthatók. Áááá nagy kamu az egész.:D


Egyébként engem is sokat foglalkoztatott régebben ez a téma, hogy megtudjam nézni, hogy ki nézett meg. De mostanra már nem annyira érdekel, mert tudom, hogy nem lehet, de talán jobb is így, mert legalább mások se látják, hogy megnéztem az adatlapjukat.:D

2010. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adathalász, vigyázz vele. Facebook-ra soha nem lesz látogatók, mivel regisztrálni sem kell ahhoz, hogy megnézze valaki az adatlapod, IP-ket pedig nem fognak az orrodra kötni
2010. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor kamu? :( Ajj..pedig jó lwtt volna.. :P :D

Na mindegy.. köszi skacok :)

2010. nov. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!