Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A paypal rendszer segitségével...

A paypal rendszer segitségével tényleg meg lehet oldani, hogy az interneten rendelt áruért a pénzt csak akkor fizetem ki ha az áru megérkezett?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A Paypal rendszer pontosan erről. A te számládról levonják a pénzt, egy külön számlán tartják addig, míg meg nem kapod az árut. Az eladónak csak akkor utalják tovább a pénzt, ha ez megtörtént.
2010. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló ritka nagy hülyeséget írt. A paypal lényege pont az, hogy azonnal megtörténik a tranzakció (1 másodperc alatt átutalódik a pénz a célszámlára). Ha a netről rendelt terméket nem kapod meg, akkor vissza tudod dispute-olni, ha kellően meg tudod indokolni, hogy miért nem jött meg az áru.
2010. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kábé a múlt héten hallgattam az elektronikus fizetési rendszerekről egy másfél órás előadást. Szóval nem, nem írtam hülyeséget. Ezért szeretem ezt az oldalt. Mindig van valaki, aki szerint hülye vagy.
2010. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve használom a paypalt, mint eladó és mint vevő. De már én is elmegyek arra az előadásra :D hátha megtanulom ott, hogy csak a postásnak kell fizetnem paypal-nél, miután átvettem az árut.
2010. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt mondod h nyugodtan rendeljem meg az árut mert legrosszabb esetben visszafizetik a pénzem, ha mégsem érkezne meg az áru??És, ha igen, akkor még az lenne a kérdésem, hogy ez akkor is így van, ha az eladó egyáltalán el sem indítja a termék küldését?Mert félek attól nehogy kamu legyen a dolog. Köszönöm az eddigi válaszokat
2010. dec. 1. 09:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Srácok ha valamelyikőtök válaszolna azt nagyon megköszönném mert hétfőn készülök berendelni egy nagyobb tételt és nem akarok bajba kerülni....Köszönöm
2010. dec. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!