Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretitek a facebookot?

Szeretitek a facebookot?

Figyelt kérdés
Mire használjátok? Én egész nap fent vagyok rajta.;)
2010. nov. 30. 17:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Én nem szeretem, mert nincs sok barátom, hogy majd ők rámírjanak... tulajdonképp soha nem ír rám senki, tehát unalmas. Én nem szeretem. Az "osztálykedvencek" meg a menők szórakozása...
2010. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te kérdező:)

Hát ez nem a magányos embereknek lett kitalálva

2010. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Chatről mindig ki vagyok jelentkezve, tehát elég antiszociális vagyok, 2-3 barátom van, akikkel beszélgetek, viszont velük csak ott tudok, ezért jó. De nem a facebookot szeretem, hanem a barátaimat. :)

És nem lógok fent egész nap, 6-7 körül ideülök, 9 fele megyek le. :D

2010. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szaktársakkal ott lehet a legegyszerűbben tartani a kapcsolatot - tabos böngészőknek hála a legtöbbnél mindig meg van nyitva a háttérben -, és a megfelelő fórumokkal összekötve jó ismerkedési lehetőség. Elsőt cáfolva: sosem voltam osztálykedvenc, nem vagyok ribi, mindig is elég visszahúzódó voltam, nem "lájkolok", ezt leírni is fizikai fájdalom, de mivel mindenféle-fajta ember fellelhető, minden zsák megtalálja ott a foltját... Sajnos beszippantottak az alkalmazások is...
2010. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:
Nem szeretem.Nem is vagyok fent.
2011. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én imádom...egész nap fent vok rajta
2013. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!