Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hardverapro / prohardver...

Minutesinanhour kérdése:

Hardverapro / prohardver nagyon lassú nekem,10x kell próbálkoznom, mire 1x betölti, ez nektek is így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdés adott, rámegyek a hardverapro.hu-ra és ha netán elsőre bejönne, rákattintok valamire, fél percig tölti, majd kiírja, hogy : "A kapcsolat alaphelyzetbe állt


A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben."


Nektek is ilyen marha lassú? Van valami tippetek, hogy hogy gyorsítsam fel "magam"? :-)


Köszi előre is!

Üdv,


ui.: Xp-m van, de nem hiszem, hogy ez számít.


2010. nov. 30. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán megy nekem. Lehet, hogy a neteddel, vagy a böngésződdel van gond.
2010. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter ***** válasza:
nekem rendesen megy, így valószínűleg nálad van a gond, bár pár napja szervercsere volt, lehet hogy még annak a hatását érzed.
2010. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aham, köszi az infókat, nekem péntek óta ilyen, a netem jó, mert minden más oldalt gond nélkül behoz és böngészni is mindig Firefox-xal szoktam és mondom eddig semmi gond nem volt.


Próbáltam már azóta Explorerrel meg Chrome-mal is, sőt otthon asztali gépemmel másik nettel és ott is lassú :-(

2010. dec. 1. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp most akartam kiírni ezt a kérdést. 4 hirdetésem van fent, de egyszerűen nem tudom megnézni őket, mivel igaz, hogy elsőre bejön az oldal, de többször nem. Akkor csak van valami hiba, ha két különböző helyen is ugyanazt produkálja az oldal.
2010. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

KÖZBEN KIPRÓBÁLTAM AZ ALBÉRLŐTÁRSAM GÉPÉN GOND NÉLKÜL BEJÖTT, AZ IPHONE-OMON WIFIN KERESZTÜL GOND NÉLKÜL BEJÖN AZ OLDAL, DE A GÉPEMEN VALAMIÉRT NEM, TÖRÖLTEM AZ ELŐZMÉNYEKET, COOKIEKAT, BELÉPTEM A WINDOWSBA VENDÉGKÉNT, DE NEM JAVULT A HELYZET :-(


VALAKINEK VALAMI ÖTLETE?

(BOCSI A NAGY BETŰ MIATT)

2010. dec. 2. 01:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok a tegnap 17:04-es. Ha az Operát használva bekapcsolom a Turbo funkcióját, akkor nagyon szép gyorsan bejön, csak néha be kell lépni újra, ha valamit módosítunk. Fogalmam sincs, hogy mi történt, de még kutakodik, hogy mindenhol működjön normálisan.
2010. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez frankó, ez az operás dolog nekem is bejött!


Köszi,

Üdv,

2010. dec. 3. 02:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Fogalmam nincs, hogy ez miért van így, de remélem rájövök :)
2010. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!