Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki használja a facebookon...

Valaki használja a facebookon a Online People alkalmazást?

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék mire jó
2010. dec. 1. 02:09
 1/1 anonim válasza:

Szia,

igen én használom.A páromat ott ismertem meg 5 hónapja,és most dúl a szerelem :)

Hogy mire jó?Hát láthatod az embereket akik ezt az alkalmazást használják,és akik épp online-ok.Kiválaszthatod az országot,várost meg ilyesmik,ha valakire rákattintasz akkor küldhetsz neki ajándékot,vagy lehetsz a "rajongója".

Ha az illető akinek a "rajongója" vagy,vagy éppen ajándékot küldtél,eldöntheti hogy viszonozza-e,vagy hogy kapcsolatba akar-e veled lépni.Ezt megteheti úgy hogy küld neked üzenetet.A profilodat meg csak az tudja megnézni akinek valamit küldesz,vagy "rajongó" vagy.

Biztos van amit kifelejtettem,de fáradt vagyok.Ha bármi kérdésed van még ezzel kapcsolatban,keress meg :)

2011. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!