Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti le a Binary...

Miért nem tölti le a Binary fájlokat?

Figyelt kérdés

Véletlenül kitöröltem a Microsoft Office Word-öt...de sehol nem találok értelmes telepítőt...mindegyik Binary fájl...és itt a gond ! Mostanában a Mozilla Firefox nem tölti le az ilyen fajta fájlokat. Rámegyek a letöltésre,kihozza a letöltés ablakot és kiírja hogy megszakítva. Rámegyek hogy töltse le újra ...tölti,tölti ,befejezi és semmi ...sehova nem teszi be....mintha csak úgy elnyelte volna a föld...Még ha rámegyek jobb klikkel és megnyitásra kattintanék,de nem lehet mert szürke magyarul nincs sehol a fájl,semmilyen mappában vagy helyen hogy megtudja nyitni....

Torrenttel meg azért nem töltöm le mert azok iso-sok és jelenleg a játékok elfoglalják a virtuális meghajtót !


Remélem tudtok segíteni,annyira idegesítő mert semmit nem tudok letölteni ! Köszönöm előre is a válaszokat :)

Ui.: Remélem eltudtam normálisan magyarázni.


2010. dec. 1. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok nagyon fontos lenne :(
2010. dec. 1. 18:47
 2/6 A kérdező kommentje:

csináltam képeket hátha úgy könnyebb:

[link]

[link]

2010. dec. 1. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld jobb katt/save as

Magyarban azt hiszem letöltés másként

2010. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi kipróbálom :)
2010. dec. 3. 16:31
 5/6 A kérdező kommentje:
nem lehet,mert ha rámegyek az oldalon a letöltésre csak egy sima ablakot hoz ki,hogy letölti vagy mégse.... nincs olyan hogy mentés másként ...
2010. dec. 3. 16:40
 6/6 A kérdező kommentje:

mindegy megpróbálok keresni rar formátumba...

De az a vicces hogy csak a binary fájlokat nem ismeri fel...mintha rögtön törölné miután letöltötte !

2010. dec. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!