Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy kell megcsinál...

Facebookon hogy kell megcsinálni, hogy aki nem az ismerősöm az ne lássa hogy kik az ismerőseim?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 09:54
 1/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne
2010. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz hasznos választ írni akkor ne írj.
2010. dec. 3. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Profilom - Adatvédelmi bellítások - Egyedi beállítások - Kapcsolatok... Itt kiválaszthatod, hogy mindenki, csak ismerősök stb.
2010. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

ha már lusta vagy egy picit szétnézni a beállítások között, (mert amúgy könnyedén megtalálhatnád, ha vennéd rá a fáradságot) legalább ne fikázd már le, és oszd ki észt hintve azt, aki semmi rosszat nem szólt, csak tett egy megjegyzést, hogy őt is érdekelné!

na, majd most, engem kioszthatsz, és lepontozhatsz, de az is csak téged minősít majd!

már megbocsáss, de szerintem szánalmas vagy! és nem azért, mert nem tudod, hol állítsd be, hanem mert úgy szólsz vissza, ahogyan!

2010. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező. egyetértek a 3. kommentelővel.kicsit lustának teccik lenni.durcás:(((((((((((((( xd
2011. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező.bocsi az előbbi kommentemért nincs jó napom: a 16:43-as voltam:) xdxd
2011. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!