Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SQLITE File (. sqlite) fajlbol...

SQLITE File (. sqlite) fajlbol kilehet szedni valahogy az elmentett linkeket?

Figyelt kérdés

Regen ez az oldal volt a kezdolapom,de mar egy ideje nem mukodik. Azelott lehetet sok linket elmenteni igy egy kattintasal ratudtam lepni az oldalra...azotase talaltam ilyen jo oldalt

[link]


A linket egy cookie.sqlite nevu fajlba mentette el a mozilla (sajna a history mar torolve lett)....es igy

nem tudom most mar az oldalak pontos cimet, igy nem tudok felmenni az oldalra.


ez a fajl nalam itt talalhato:


C:\Users\(felhasznalonev)\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\gsx1w44x.default


az utolso mappa neve nem mindenkinel ez(rejtett mappakat be kell kapcsolni)


Ha ezt a cookies.sqlite nevu fajlt bemasoltam az elobb emlitett helyre igy ezen az atcomet oldalon a linkeim megmaradtak es nem kellete ujra kialakitani a sajat linkeim.Most hiaba probalok ujat kesziteni az oldalban valmi hiba van mert nem ment el semmit es a sajatjaim is eltuntek. Ezert szeretnem kihozni valahogy a linkeket ebbol a fajlbol (jegyzettombel megnyitva nagyon sok ossze-vissza betuk szamok jonnek ki)


2010. dec. 4. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!