Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem töltenek be a...

Miért nem töltenek be a lapok, ha egyszer a hálózati kapcsolatoknál ott van, hogy csatlakoztatva? (Diginet).

Figyelt kérdés

Ilyenkor bontom a kapcsolatot és próbálok újra csatalkozni, de nem enged. Azt írja ki hibaüzenetnek, hogy a Távoli számítógép nem válaszol.Aztán 20-30 perc múlva ha próbálkozom megy újra. De ált. nem sokáig.

Hívtam a Digit, náluk állítólag nincsen hiba...azt mondta a fószer, hogy a gépben van a hiba...

Találkozott már valaki ilyesmivel? Lehet valami program, ami okozza ezt?

Köszi


2010. dec. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Digi mindig azt mondja, hogy a gépben van a hiba. :)

Én már többször veszekedtem velük, és érdekes. Amikor kiküldtek egy szerelőt eddig mindig kiderült, hogy nekem volt igazam. :)


Próbálj ki esetleg egy másik gépet, vagy kölcsönlaptopot, vagy ha nem tudsz szerezni, akkor egy másik hálókártyát.

Ha ott is ugyanígy produkálja ezt a hibalehetőséget, akkor bizony erősködj a diginél.

2010. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszoló.

Először azt kéne kideríteni,hogy a két fél közül -(nálad vagy a Diginél)-kinél van a hiba ,addig nincs értelme tovább lépni.Ezt meg talán egy kölcsöngéppel lehetne megállapítani.

2010. dec. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a választ!!

Sajnos vagy nem is tudom, hogy ez rossz-e, de kiderült számomra, hogy a gépemben van a hiba. Van laptopom és most is arról írok, illetve tegnap egész késő éjjelig neteztem vele és nem akadt meg egyszer sem...de azért még használom, hátha később merül fel a hiba.

KÉRLEK benneteket, hogy adjatok valami tippet, hogy a gépben hogy tudom kiküszöbölni a hibát!!!

nagyon köszönöm

2010. dec. 5. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bele tenni egy másik hálókártyát, és arról netezz.
2010. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!