Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kijavítják valaha a Freemail...

Kijavítják valaha a Freemail hibáit, vagy örökké ilyen fos marad?

Figyelt kérdés
Alig van a napnak olyan időszaka, amikor gond nélkül fel lehet menni. Adatelérési hiba, kommunikációs hiba, próbálja később stb stb. Egy nagy rakás szar az egész. Szégyen.
2010. dec. 6. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hatásosabb ha írsz a szerkesztőknek.

Feltéve hogy tényleg a freemail a rossz, nem nálad van bibi.

Ugyanis nálunk a családba 4db freemail fiók van, naponta többször is használjuk de semmi gond nincs vele.Utoljára akkor szarakodott(kb év elején)mikor lecserélték a rendszerét, de akkor is csak rövid ideig.

2010. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van olyan, aki így is használja, addig minek költsenek rá?
2010. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16:11-esnél a pont.
2010. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

ismered a GMAIL-t ??

ha nem akkor ismerd meg inkább. nem lesz többé gondod

2010. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van gmailem, általában azt használom, de megtartottam a freemailt is afféle spamgyűjtőnek. De szinte sosem tudok felmenni.
2010. dec. 6. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nálam is gyakran ez a helyzet. És nem csak az itthoni gépről! + több fiókom van náluk, de időnként minddel van valami gond.


Már többször ráfaragtam, mert munka ügyben küldtek át dokumentumot, amit így nem tudtam időben megnyitni és szerkeszteni, majd tovább küldeni...


Valaki javasolta, hogy írni kell nekik. Nos, hát én már írtam párszor, de SOHA sem válaszoltak! E-mail címre is írtam és a webes felületen keresztül is, e-mailt is meghagytam minden. De választ soha semmire sem kaptam.


Bazi dühös vagyok most rájuk, én is épp Gmailre gondoltam, hogy átváltok...

2011. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és többféle böngészővel is próbáltam. A netem is szuper. Szóval kedves kérdező, ez nem csak nálad probléma. Mostanában már annyira nem, de régen többször is volt olyan nap, amikor egész nap nem volt működőképes a freemail... néha átváltok szimplára, de sokszor az sem jön be.
2011. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!