Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki nincs fent Facebook- on,...

Aki nincs fent Facebook- on, az már nem is létezik?

Figyelt kérdés
Legalábbis ezt mondta ma nekem az egyik osztálytársam.. Elég rosszul esett ez nekem..
2010. dec. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd idővel kinövitek a dolgot.Osztálytársad a Facebookot,te pedig azt,hogy komolyan végy ilyen hülye kijelentéseket......
2010. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem komolyan, csak rosszul esett, hogy szerinte azok, akik nincsenek fent a Facebook- on (pl.: én), nem is léteznek... Ez szerintem elég durva kijelentés volt...
2010. dec. 6. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A facebook a nagy testvér. Követ téged, mindig mindenhol. Addig örülj amíg nem vagy fenn rajta.
2010. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
ha legközelebb ezt mondja mond neki hogy pofán fogod verni, és ha utána megint ezt mondja vágjad pofán, de izomból, hogy 1 napig ott legyen a kezed nyoma a képén :D
2010. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fészbukk egy nagy sz@r! Tipikus dolggal állunk szembe. :) Erre mondják azt, hogy ha az a barátod kútba ugrik, te utána ugrasz? Hát nem. Ezt minden téren jegyezd meg. És ne törődj ilyen hülyeséggel. Nem kell mindenkinek bagózni meg inni, azért mert a többiek divatból ezt teszik. Nem kell neked az a fészbukk csak azért mert hülyeségeket dumálnak mások. Persze, szar lemaradni. Ilyen az mikor a fagyi visszanyal. De van más téma is a fészbukkon kívül.:)
2010. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "fészbukra" az regisztrál, aki akar. Ha valami meghívásos oldalra mondta volna, talán lenne benne némi ráció. Némi. Az azért olyan, mint egy klub, ahova akárki nem mehet.("nem akarok olyan klub tagja lenni, amelyik hajlandó felvenni"-Woddy Allen) Bár az exponenciális robbanás után már az iWiW sem a régi.
2010. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak viccből mondta :P amúgy fb-n van ilyen klub is.. am sztem jobb, ha beregisztrálsz, mert sokmindenről maradsz le, írni meg sosem kötelező rá, de nem árt, ha ottvan :P
2010. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a virtuális valóságban nem létezel ami lehet kifelyezetten pozitív is.Másfelől pedig nagy erény hogy tudsz létezni nélküli manapság sokan nem tudnák nélküle elképzelni az életüket...
2010. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!