Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Licitálnék egy termékre...

Licitálnék egy termékre vaterán szerintetek belemenjek? 20. 000 FT az értéke (műszaki cikk)

Figyelt kérdés
Jótállás nincs, előreutalás van!:S Csak pozitív visszajelzései vannak 30-45között, de még így is félek kicsit viszont a termék nagyon megérné ha tényleg olyan állapotban van mint ami a képeken van!Férjemnek lenne karira meglepi csak nem akarom hogy csalódás legyen!:(
2010. dec. 7. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Fix áras?

A kikiáltási ár és a licit végén a tényleges ár, nem ugyanaz, lehet magasabb is!

Nézd meg a postaköltséget és a szállítási feltételeket is.

2010. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fix áras postaköltség reális áron van!Csak a gari miatt aggódom kicsit!
2010. dec. 7. 11:25
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Mi ez a termék? Esetleg linket tudsz bedobni? Nem akarom megvenni, nem vásároltam még sohasem vaterán. Ráadásul lehet, hogy abszolút nem is kellene az a termék nekem.
2010. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szivesen teszek be linket mert szerintem nem maga a termék a lényeges,a kérdés másról szólt....bocs!
2010. dec. 7. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az valóban sokat segítene, ha megírnád miről van szó konkrétan. Pl egy mechanikus alkatrészeket is tartalmazó eszköz megvásárlása kéz alól kockázatosabb lehet, mint egy tisztán elektronikus berendezés.Nem mindegy, mennyire régi a dolog. Amúgy ne habozz,kérdezz az eladótól mindenfélét, az adott válaszokból sokmindent meg lehet tudni (az eladó habitusáról is) az is adhat támpontot.
2010. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy telefon ami kinézetre teljesen kifogástalan állapotban van!1hónapot használt!
2010. dec. 7. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak a felét utalnám előre, a másik felét, ha rendben van.
2010. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 1 hónapos akkor van rá gyári garancia, kérd el az eladótol.


Az eladók általában csak kipróbálási vagy max. pár hét, esetleg hónap garanciát vállalnak, de ennek az érvényesítése problémás, ill. nehezen bizonyítható a készülék gyári hibája (és hogy nem a nem megfelelő használat okozta).


Ha a jó állapotát az eladó garantálja, ne habozz, vedd meg!

2010. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele azt írta hogy nincs rá gari ezt írta be mert hogy Ő használta,így tutira jó a készülék!Viszont azt is írta ha mégis valamilyen problémát észlelnék ami lehetetlen akkor vállalja.:S Remélem!

Köszönöm a segítséget!!Azért megpróbálom azt is amit írtatok hogy felét előre utalással.....hátha!:)

2010. dec. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!