Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne megcsinálni a...

Hogyan lehetne megcsinálni a laptopomat? :S:S

Figyelt kérdés
Tehát fujitsu siemens esprimo mobile v5535-öm van, a barátom új operációs rendszert tett rá(windows xp-t) és ezáltal most nem tudok wifivel netezni. Ő aztmondja hogy kéne a laptop telepítőcd-je, merthogy azon van a wifi telepítője is, de az nekem már nincs meg. Légyszi segítsetek! nem szeretnék gépet váltani..:S
2010. dec. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi én erre túl értelmes választ nem tudok adni, csak azt, hogy már ott elrontottad h Fujitsu Siemenset vettél. A Fujitsu a számítástechnikában lévő legesleggagyibb márka, ennél rosszabb nem létezik, ez a legalja. Én azt ajánlom, hogy próbáld meg eladni és venni használtan egy ASUS-t, Dell-t mondjuk. Azok megbízhatóak.
2010. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt nézegess! [link]
2010. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előző kolléga írta: [link]

Ezt letöltöd és telepíted, remélhetőleg menni fog.

2010. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Ja és csak hozzátenném, hogy csaj vagyok, szóval nagyjából semmit nem tudok ilyen téren. Úgyhogy köszi a linket is!:)
2010. dec. 10. 18:25
 5/9 A kérdező kommentje:
hát. ez nem jött össze.:S letöltöttem, kicsomagoltam. rámentem a a minicardos biszbaszra, és felugrott egy ablak ami vmi remive nemtommit irt ki, és csak az OK ra lehetett menni:S de azért nagyon köszönöm nektek!:)
2010. dec. 10. 18:35
 6/9 A kérdező kommentje:
remove*
2010. dec. 10. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ezt próbáld ki...

[link]

kiválasztod a típust alul, majd, h Win XP, utána pedig a Wlan alatt letöltöd a 2 drivert...

remélem jó lesz!

2010. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó! El sem tudom mennyire hálás vagyok neked, mert ez az egy működött, és már jó is a gépem!:) nagyonköszönöm. De persze mindenkinek aki válaszolt!:):)
2010. dec. 12. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, h segíthettem, szerencsére a gyári driverek általában működni szoktak :)
2010. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!