Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógépfüggő lettem. Mit...

Számítógépfüggő lettem. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Sokat játszom, de igazából szarul is érzem magam, de amikor elmegyek a géptől akkor is szarul vagyok, ezért ha nem tudok mit csinálni csak döglök a gép előtt. Pedig tanulni is kéne mert most érettségizem 18f vagyok. Ha meg sokáig nem játszom akkor kívánom, és amint leülök újra játszani már megbánom mert nem köt le de mégis előtte ülök órákat. :S segítsetek!
2010. dec. 11. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress hobbit, biztos van ami érdekel.Esetleg add el a géped, akkor nem lesz ami elé leülj.
2010. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez boldogít, akkor fogadd el, ne érdekeljen a rossz külső vélemény, azért érzed szerintem szarul magad, mert mindenki azt mondja, hogy szar amit csinálsz. Aki horgászik az is szarul érezné magát horgászás közbe, ha mindig megkapná a magáét, hogy már megint horgászni megy, hisz csak "időpazarlás", főleg ha vissza is dobja a halakat. Érettségi meg nem lesz para, angol menni fog a játékok miatt, főleg ha sok rpgvel játszol (ha csak nem Magyarosításokkal tolod, akkor nem biztos:)) A többi tantárgyhoz is inkább ész kell, mint tanulás. Ha mindenképp akarsz változtatni javaslom apránként csináld. Pl máma tanulok egy fél órát, aztán játszok tovább egész nap. Pár hát után egy órát tanulok, aztán játszok egész nap. Így fokozatosan nem lesz olyan rossz, mintha hirtelen, felhagysz minden játékkal, mert akkor a tanulás se fog menni, mivel kattogsz azon, hogy nem játszottál már napok óta.
2010. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hogy eladd a géped.. xD "...akkor nem lesz ami elé leülj." már miért ne lenne? Ott az asztal, vagy azt is eladod?
2010. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asztal az jól jön, a tanuláshoz. :)
2010. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, aki éppen idősebb korában, nyugdijasként lesz függő, különösen télen, amikor még a telekre se lehet kimenni. Idős nagyim most is a laptopot bűvöli.
2010. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem jó ötlet az,ha eladod a gépedet.Először is nagy kitartás kell a részedről tanúsítani,ahhoz hogy ne ülj le a gép elé.Inkább az döntsd el melyik fontosabb neked most.Erre biztos azt mondod,majd,hogy a játék a gépen,de gondolkodj tovább azon,hogy a jövőben melyik lesz a fontosabb.Majd ha olyan helyzetbe leszel,hogy kérnek tőled vmt,hogy ne-e tudnád erre a választ,vagy nem-e tudnád megcsinálni ezt,v azt akkor azt fogod mondani,h nem tudom mert az egész iskola időt gépezéssel töltöttem.

Viszont ha a dolog jó oldalát nézed abból is lehet sokat tanulni,mert lehet hogy ez lesz majd a te jövőbeni munkád.

Biztos hogy a gép az benn lesz!

2010. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!