Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iWiW új külseje, elrendezés...

Az iWiW új külseje, elrendezése kinek tetszik? =S

Figyelt kérdés
Valami katasztrófa szerintem, oké, hogy újítanak, de nem kellett volna a portál használóit megkérdezni, hogy mi felhasználók mit akarunk?
2010. dec. 17. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Előtted kérdeztem ugyanezt :))


"Én, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem vagyok elragadtatva. Látszik, hogy próbálnának felzárkózni a Facebookhoz, meg újat adni az embereknek, de inkább utánzásnak és erőltetettnek tűnik. Semmi egyedi gondolat nincs benne.


Jobb lett volna békén hagyni, és nem kapkodni vele, hanem megtervezni rendesen."

2010. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam még lassabb lett, mint volt. Felléptem kb. 2 percre, és ki is léptem. Mikor a képeimre kattintottam, behozta az ismerősök nem rég feltöltött képeit. Úgyhogy innentől még ritkábban fogok iwiw-ezni, mint eddig. Mondjuk heti 1x belépek megnézni, van-e új üzenetem. Amúgy már Facebook-os maradok, ott legalább csak a szűkebb (és legközelebbi) baráti köröm van fent.
2010. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaaaj most néztem meg, totál facebook-koppintás....
2010. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cory Rose válasza:
Láttam róla képeket, nekem is facebook-copynak tűnik, egyébként meg nem iwiwezek már néhány éve, szóval nem is érdekel igazán.
2010. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
borzalmas :( nekem amúgy sincsen facebookom, az új iwiwet nem tudom kezelni,pedig ez volt a kedvenc oldalam.
2010. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon nem tetszik,régebben jobb volt,mondjuk tegnap... =)
2010. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az előző sokkal jobb volt!
2010. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!