Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek milyen az új iwiw?

Szerintetek milyen az új iwiw?

Figyelt kérdés
Énszerintem 1 nagy SZAR elrontották az egészet, kopiroznak a Facebook-ról,a szarok
2010. dec. 17. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem minden új dologra azt mondják az emberek hogy szar. Amikor megjelent a 2009-es live messenger, senkinek sem tetszett. Amikor megjelent a 2011-es, már mindenkinek a 2009 kellett volna. Amikor a facebook profilját megváltoztatták mindenki fel volt háborodva, valószínűleg pár hónap múlva már senki sem fog ezen fennakadni.

Most az iwiw is váltott, mindenki panaszkodik.

Szerintem inkább csak azért, mert mindenki számára új a felület, így nem egyértelmű elsőre hogym mit keressenek. Ezt a frusztrációt pedig nem lehet könnyen levezetni, csak idővel megszokni hogy mit hol kell keresni és hogy kell használni. Nem csak az iwiw-re, de általánosságban mindenkire elmondható hogy senki sem szereti ha kizökkentik (jelen esetben kényszerítik) a jól bevált és megszokott módszerből, így rögtön az első nap evidens hogy úgysem fog senkinek tetszeni. Az, hogy ki kiről másolja le a kinézetet, nem mérvadó. Ennyi erővel azt is lehetne mondani hogy a 2005-ben létrejött facebook a 2002-ben létrejött iwiwet másolja, mint közösségi oldalt.

2010. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Nem tetszik:STiszta facebook.Most versenyeznek,melyik lesz a népszerűbb,vagy mi?:SEgyre nehezebben kezelhető,a legjobban a kettővel ez előtti verzió tetszett(nem tudom,nem az volt-e az első)
2010. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kinézete, a többi meg túlzottan eddig se tetszett...
2010. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nem tetszik, de mivel változtatni úgysem tudok rajta, kénytelen vagyok megszokni. :)
2010. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Jobb lett volna, ha az állandóan jelentkező hibákat javítják, és nem csak"átfestik" az egészet...
2010. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!