Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows XP-m van és bárhonnan...

Windows XP-m van és bárhonnan letöltöm az msn-t nem jó, mindig vmi angolt ír ki és nem tudom hogy mi a baja, már máshonnan is megpróbáltam letölteni de ott se jó. Mi legyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Írd ide mi ír, mert az a "valami angol" lenne a lényeg.
2010. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha 2011-es msn-t akarsz letölteni, akkor azért nem jó, mert az nem kompatibilis xp-vel, csak Vistával vagy 7-tel. XP-re a 2009-es jó, inne tudod letölteni:

[link]

2010. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha meg régebbi MSN-t akarsz használni, akkor azt mondja hogy most jól megszívtad mert most frissítek a legújabbra ha kell. Ha nem, akkor a jelenlegi nem is fog működni.


(szabadfordítás)

2010. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha keveset zabáló, nem feltétlenül csillivilli msn kell, akkor tudom ajánlani az amsn-t, nekem semmi nem hiányzik a wlm-ből.
2010. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a linkről, telepíteni akartam de azt írja hogy nem telepíthető az általam használt operációs rendszeren :( Most mi csináljak? Angolul is ugyanezt írja ki mikor a legújabbat akarom feltelepíteni :( Segítsetek kérlek!
2010. dec. 21. 16:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erre katt :Letöltés (29MB)


Vagyis ne itt hanem amit küldtem linket


ott megtalálod


Boldog Karácsonyt

:))

2010. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is... Esetleg tudnál segíteni a telepítésben? Nem vagyok az a "számítógépzseni" fajta :D
2010. dec. 21. 18:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Használj Trilliant!
2010. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azért írhatja ki mindig azt az angol "izét" mert a Microsoft

betiltotta a 2008-as vagy annál régebbi messengereket...

A lényeg: Csak a 2009-est (MSN9) vagy csak a 2011-est (MSN 10) lehet használni. Az MSN9 Működik Majdnem minden Windows rendszeren fut.Az MSN10 Meg csak Vistán és 7-en fut el máson nem.. Ha letöltesz egy telepítőt az a jó telepítő, amit ha meg nyitasz, Bejön egy Windows Live és egy betöltő rész.

Sok sikert

2010. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A rar filét csomagold ki egy könyvtátba ami üres

pl ugy tudod megoldani hogy totálkommanderrel megnyitod a rar filét és átmásolod a fájlokat


majd elindittod a install vagy setup bat ot

most pontossan nemtudom mejik

Ha segitség kell szólj

2010. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!