Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet iwiw-en, myvip-en...

Hogyan lehet iwiw-en, myvip-en ugyan azt az üzenetet egyetlen kattintással minden ismerősömnek elküldeni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire kell ez a funkció neked?
2010. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra, például, hogy ne kelljen egy karácsonyi üdvözletet, vagy egy megosztandó linket 1500-szor mindenkinek külön elküldeni.
2010. dec. 19. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:

sehogy

a két rendszer különbözik egymástól!

2010. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nem egyszerre, külön-külön! Hogyan lehet az iwiw-en minden ismerősömet kijelölni levél küldésekor, hogy ne kelljen ua. az üzenetet, linket, stb. mindenkinek külön küldenem? És ugyanez hogyan lehetséges myvipen?
2010. dec. 19. 16:48
 5/7 anonim válasza:
Mennyire súlyosan buta emberek vannak. Mit nem lehet ezen a kérdésen érteni? Állítólag csoportot kell létrehozni, abba lehet betenni mindenkit. Én ott tartok, hogy csoportot sem tudtam az új iwiw-en létrehozni. Próbálkozom.
2010. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Remélem, nem engem illettél a súlyosan buta jelzővel, de ha igen, azt is elfogadom, különösen akkor, ha tudom, ezek a hülye közösségi oldalak tesznek azzá, mert a legegyszerűbbnek tünő dolgokat sem lehet egyszerűen, vagy éppen sehogyan sem megcsinálni...

Nyilvánvalóan csináltam csoportokat az iwiw-en, beleraktam vagy 100 ismerőst, el is köldtem, kiírta, hogy elment, de csak egyetlen ember kapta meg, a lista legelején álló!

A myvipen még ennyit sem sikerült elérnem, de bízom benne, hogy nem én vagyok a buta..... :)

Erről az új dizájnról az iwiw-en meg már nem is akarok beszélni.... Még véletlenül sem az csinálja, amit kellene, feltéve, ha megtalálom, hogy mit akarok csináltatni vele!

2010. dec. 25. 09:55
 7/7 anonim válasza:
nem rád értettem, hanem arra aki a kérdésedet nem érti
2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!