Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért utasítja el a rendszer...

Miért utasítja el a rendszer a levelemet, hogy nem tudja kézbesíteni? Ő g.com-os én citromail-es vagyok. Ha ő ír és én válaszolok a válaszlevelet megkapja. Részletes választ kérek, mert nagyon kevés számítógépes ismerettel rendelkezem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:41
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

mi meg részletes kérdést kérnénk hogy tudjunk válaszolni.


a g.com az gmail.com akar lenni? /ha választ vársz akkor ne rövidítést használj mert abból nem biztos hogy mindenki tudja mit akarsz mondani/



webes levelező felületről vagy levelező kliensről akarod küldeni?

magyarán a gamail weboldalt használod levelezésre vagy egy külső programot?/levelező program például outlook vagy egyéb/

[link]


csak mert nem mindegy. és így hogy segítsünk ha nem tudjuk hol lehet a hiba...



Boldog Krácsonyt...

2010. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az internetbe belépve beirtam, hogy citromail.hu ezen belül van az email címem és innen szeretnék a barátnőmnek írni aki

...@g.com.hu email címmel rendelkezik, de elutasítja, ha én

írok, viszont ha Ő ír és válaszlevelet írok azt megkapja.

Részletesen írd le lépésről lépésre, mert nagyon kevés számítógépes ismerettel rendelkezem. Köszi és kellemes ünnepeket kívánok

2010. dec. 21. 12:31
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

tuti hogy az a g.com az GMAIL.COM lenne csak mivel te rosszul írod így be a címzett sorba azt nem tudja jól értelmezni,

viszont ha te válaszként írsz neki levelet egyik levelére válaszolva akkor azért küldi el mert onnan a címzett nevét jól veszi ki.


kérdezd meg tőle rendesen az email címét. és javítsd ki a te címlistádban is azt a g.com címet. biztos hogy az nem g.com lesz henem valami más. esetleg GMAIL.COM vagy GOOGLEMAIL.COM



Boldog Karácsonyt

2010. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet síkerült így már levelet küldeni és

meg is érkezett a címzetthez. Jó egészséget kellemes ünnepeket kívánok

2010. dec. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!