Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell kitörölni az...

Hogyan kell kitörölni az előzményeket? (egy számítógépes analfabéta)

Figyelt kérdés

Szóval tudjátok fönt van az a fehér rész,ahova be kell ütni az oldal címét,és ha pl. én jártam itt a gyakon,és fölülre beütök egy GY betüt akkor kiírja a kérdéseket amit megnéztem ezen a gépen.Tudom h. melletük van egy piros iksz(X) amicel kilehet törölni és a kérdéseket amire rámentem ki is tudom törölni,de ha pl rákerestem arra a szóra a gyak. keresőjében hogy kutya,akkor hiába törlöm ki,akkor is amikor máskor beütöm a GY betűt kihozza azt pl.:kutya-Gyakorikérdések(2. oldal).

De én nem szeretnék mindent egyenként kitörölni hanem mindent amit fönt abba a fehér vonalba írtam azt akarom törölni.Tehát pl.:nem csak a gyak.-on rékeresett szavakat,vagy kérdéseket amire felmentem,hanem pl.:azt is h.ha elolvastam a blikk oldalán egy cikket,és beirom ody föl azt hogy bi,ne hozzon ki mindent amit én elolvastam az oldalon.

Légyszives úgy magyarázzátok el hogy én tényleg számítástechnikai analfabéta vagyok:tehát a féhérvonalnak(most rájöttem:keresőnek sem tudom a nevét.

Előre is nagyonszépen köszönöm!:-)


2010. dec. 21. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen böngészőt használsz (pl. Internet Explorer, Mozilla Firefox...)?
2010. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozilla: eszközök - előzmények törlése

Törlendő tartomány: minden

2010. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
76%

szép hosszú szöveg a kérdés megfogalmazásakor csak épp a lényeg maradt le az hogy milyen a böngésző amit használ a user.


ismét egy tipikus példa a ""hiányos a kérdés hiányos a válasz is" példájára.

2010. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
internetexplorer
2010. dec. 21. 16:40
 5/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%

IntenetExplorer előzmények törlése.

[link]


[link]


tessék.



Boldog Karácsonyt

2010. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:-)
2010. dec. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!