Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rákattintok egy linkre,...

Ha rákattintok egy linkre, üres oldalt ad ki! Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

történnek ilyen dolgok, pl, ha az about blankra hivatkozik valaki, vagy egy üres lapra.


Esetleg vírusod van.

2010. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de semmilyen linket nem tudok megnyitni! Esetleg ha fel van tüntetve a forrás, akkor: Másolás/Beillesztés
2010. dec. 22. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Futtasd (telepítés,) frissítés után a Malwarebytes' Anti-Malware programot, teljes vizsgálat végrehajtása! Vagy valami hasonló, lényeg, hogy ne gyorsvizsgálat legyen.
2010. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Félfinoman kezdheted magad hozzászoktatni egy újratelepítéshez is lassan.
2010. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy újra kell telepítenie a gépet.
2010. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Légyszíves fejtsd ki:


Mire kattintasz, mi nyílik meg, mit mutat.


Pl. Az MSN-en kapok egy linket, rákattintok, megnyílik a Firefox portable verzió és a címsorban ezt írja ki: about:blank


Szóval ilyesmit várunk tőled.

2010. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ráfér egy újratelepítés. De addig is... és különben is, akkor sem kéne ilyet csinálnia! És csak a Mozilla!(És nem igazán szeretnék megválni tőle!)


Szóval:

Ott egy hivatkozás,(www.blablabla....) rákattintok, megjeleníti az új lapot, névtelenül, üresen. Akkor vagyok igazán bajban, ha nincs feltüntetve a link hovatartozása, hanem csak annyi, hogy pl. itt (ez kiemelve) jelentkezhetsz.


Érhető voltam? vagy még mindig nem? Köszönöm, hogy segítetek!

2010. dec. 30. 11:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Az eredeti problémád nem oldja meg, de jobb gombbal kattints a linkre/hivatkozásra, és a menüből válaszd a 'hivatkozás címének másolása' pontot, majd azt illeszd be.


Amúgy a böngészőt újratenni kb 5 perc.

2010. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet kártevő is, de én már adtam tippet ellene...És az se baj, ha ezt nem kártevő okozza, egy takarítás sose árt...

Előttem írták, hogy tedd újra a Firefoxot - azt is megpróbálhatod.



Amúgy ha nincs ott a hivatkozás címe, csak egy szó van kiemelve -> jobb egérgomb - hivatkozás címének másolása

2010. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!