Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebből ugye nem lehet probléma?

Ebből ugye nem lehet probléma?

Figyelt kérdés

Ebayen rákattintottam egy termékre, hogy megveszem, 20,03$, de csak 3,75$ volt a paypalos számlán. 3 napja küldtem rá 3500Ft-ot. (kiszámoltam, hogy 3475Ft=16,28$)

De felszámolt az átváltásnál 40Ft-ot, így nincs elég pénz a számlámon. 0,07$ hiányzik az árból, kb. 15Ft.

Az eladó akarja, hogy december 25-ig fizessek.

Zavarná, hogy egy kicsit kevesebb a pénz?

Ha újra küldök pénzt a számlára, akkor az eltart megint legalább 2-3 napig.

Azt írja, hogy ha addig nem fizetek, akkor akár zárolhatják az accountomat is.


2010. dec. 22. 21:03
 1/3 anonim válasza:
Legföljebb beszopsz egy negát és legközelebb jobban meggondolod hogy megtudsz-e venni valamit vagy sem!!Meg ne sértődj,de akinek gondot jelent 40ft az minek ragaszkodik az eBay-hez?
2010. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem jelent problémát a 40 Ft, csak ez lenne az utolsó vásárlásom az ebay-en, és nem akartam nagyon pénzt hagyni a számlán.
2010. dec. 22. 21:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam. Írtam az eladónak, mondta, hogy nem érdekli a 0,07$, csak az, hogy fizessem ki.
2010. dec. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!