Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lett ilyen népszerű a...

Mitől lett ilyen népszerű a Facebook?

Figyelt kérdés
Pár évvel alig volt olyan ismerősöm, aki fel lett volna regisztrálva a Facebook- ra, ma meg már szinte mindenkinek van. Mindenki ott éli az életét, mindent kipostolnak, mindenkit bejelölnek (azt is, aki szembe jött velük az utcán), egyszerűen ott kezdtek el élni. Az osztálytársaim pl.: számtechen felmennek a Facebook- ra, és bár egymás mellett ülnek, egymással chatelnek... Szerintem ez már beteges. Nekem is volt FB- m, de én "haszontalannak" találtam, hiszen ott van az iWiW, szerintem az sokkal jobb, főleg most, hogy megújították, sokkal kezelhetőbb lett. A Facebook számomra egy csapda. Pl.: Amikor beállítottam az adatvédelmi beállításoknál hogy csak az ismerőseim láthassák a profilomat, nem egyszer volt olyan, hogy meg tudott nézni más is, aki nem az ismerősöm (pl.: csak 2közös ismerősünk volt, és a képeimet is meg tudta nézni, meg az üzenőfalamat is...). Kicsit olyan, mintha a Facebook- on akarnák "szemmel tartani" az embereket. Ti mit gondoltok?
2010. dec. 23. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elrontottam az elejét: Pár évvel ezelőtt*
2010. dec. 23. 09:26
 2/6 anonim ***** válasza:

> Kicsit olyan, mintha a Facebook- on akarnák

> "szemmel tartani" az embereket. Ti mit gondoltok?

Pontosan ezt!

Hát még mi lesz ha egyszer a Google és a Facebook összefog...

Mi inkább ezt használjuk a haverokkal:

[link]

2010. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért lett ilyen népszerű, mert sok a magamutogató szánalmas ember, akik látják, hogy sok hozzájuk hasonló féreg regisztrált, ezért ők is regiznek... Tisztelet persze a kivételnek, de a többség magamutogatás céljából van regisztrálva azon az oldalon...
2010. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a facebook áttekinthetetlen. Az iwiw sokkal jobb. A facebookon nem tudtam semmit sem beállítani. Másokkal ellentétbe nekem sem jön be.
2010. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én azért szeretem a facebookot, mert az iwiw-vel ellentétben, itt megtaláltam sok régen látott külföldi barátomat. Ez a nagy kitárulkozás szerintem is szánalmas.
2011. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Telejesen egyet értek veled.A facebook nagyon beteges lett sok ember számára.Főleg tinik körében lett divat trendi dolog.Engem mondjuk különösebben,sőt egyáltalán nem érdekel az oldal.Nem is regeltem oda.Adatvédelmi szempontból is nagyon veszélyes a face.Ez is csak egy divat hóbort,mint anno az EMO meg a techno volt.Majd kinövik az ovisok :D


Egyébként szerintem is jobb az IWIW.

2011. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!