Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni az msn-em?

Hogyan tudom törölni az msn-em?

Figyelt kérdés

Win 7-em van és a legujabb msn van fent a 2011-es de leszeretném törölni és rátenni a gépemre az elözö verziot (vissza tenni)

Hogyan lehetséges ? Aszthisszem a program file-s böl már kitöröltem de még mindig azt irja ha telepiteni akarom az újat hogy a gépen található friseb verzio. Ötlet ?


2010. dec. 23. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult - Programok eltávolítása - Windows Live Essentials 2011

Rákattintassz, hogy eltávolítás, újraindítod a gépet, aztán tudod telepíteni a 2010-es verziót.

2010. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na most mivel win 7-em van igy elég angol minden :) Angolul hogy van ez ?
2010. dec. 23. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell magyarítás? Mert egyszerűen rá lehet tenni. :)


Start menu - Control panel - removing programs - Windows live essentials - right click - uninstall

2010. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt találod a Windows 7 magyarításához szükséges programokat, nyelvi csomagokat és a leírást képekkel, amelyek végigvezetnek a folyamaton. Utána magyarul fog kommunikálni veled a gép. :)

Kérek ződet!!! :) Csá!


[link]

2010. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kováts zoli válasza:
ha pl torrentel töltök le egy win 7-et akkor kiirjam lemez-re és telepítsem vele újra a gépet?
2010. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!