Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan választhatnám szét a...

Hogyan választhatnám szét a Facebookot és az MSN-t?

Figyelt kérdés
Múltkor feltettem a 2011-es MSN-t és magába integrálta a Facebookot. Azóta vissza tettem a 2009-es MSN-t, de engem idegesít, hogyha én kiírok valamit Facebookon az üzenőfalamra, akkor azt automatikusan kiírja MSN-re. Ezt hogyan kapcsolhatnám ki?
2010. dec. 23. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon az alkalmazásoknál kiszeded az msn összes megkapott hozzáférését
2010. dec. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nincs az alkalmazások között.
2010. dec. 24. 13:05
 3/6 anonim válasza:
töröld a Windows-t, az mindent megold ^^
2011. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy az én Windowsomat kapcsolta volna hozzá a Facebook fiókomhoz, hanem a Windows Live fiókomat.
2011. jan. 12. 15:04
 5/6 anonim válasza:

1. Lépj be a Windows Live-on!

2.Legfelül van egy fül, "Messenger" felirattal, kattints rá, majd onnan menj a "Profile" menüpontra!

3. Itt bal oldalt a képe alatt látsz egy felíratott: "Connected to" névvel, ennek az áljan kattints a "connect"-re, majd ott megjelenik nagyban a facebook logó.

4. Rá kattintasz a logóra és ott lehet kikapcsolni a facebook-msn összekapcsolásokat!


Próbáltam érthetően leírni, remélem sikerülni fog!:) Ha valami nem megy, írj itt vagy privátban!

Üdv

2011. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó lett!
2011. jan. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!