Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A routeremnek lehet baja vagy...

A routeremnek lehet baja vagy az internetem a rossz? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy tp-linkes routert, fasza meg minden az egész házban lehet fogni a netet wifin keresztül királynak, az asztali pc-m kábel összeköttetésben van a routerral a laptop pedig wifin kapja a netet, és játszani akartunk öcsém meg én ő a pc-n én pedig a laposon és felmentünk cod 2be egy játékszerverre és bizonyos időnként elkezdett laggolni a két gépen az internet ugyan abban a percben de csak 1-2 másodpercig.. mint ha kifagyna.. de mégse viszont ha külön-külön megyünk fel tehát egymás nélkül nincs probléma. Mi lehet a probléma? vagy van erre valami megoldás? Előre is köszönöm a válaszokat és segítségeket!


2010. dec. 25. 14:16
 1/2 Csokejosh válasza:
Mindenképpen próbáljátok meg úgy hogy a laptop is kábellel csatlakozik a router-re!Ha megint tapasztaltok laggolást akkor a router beállításaival lehet még játszani.De ha maga a internet működik laptopon is és a multi is megy akkor semmiképpen sem a router baja.Esetleg a távolságot is lehet csökkenteni a router és a laptop között.Nekem sokszor ha távol vagyok leesik a ping és laggol.De így látatlanban mindenképpen a router admin felületén nézelődnék kicsit.
2010. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm hogy írtál igazándiból most már semmi probléma nincs nagyon ritkán.. szerintem az volt a probléma hogy a karácsonyi időszak alatt mindenki a gép előtt ült ezáltal nagyobb internet forgalom volt Magyarországon és le voltak terhelve a szolgáltatók, tegnap pl meg tegnap előtt már nem volt semmi baja, csak nagyon ritkán akkor is 1-2 másodpercig, köszi még 1x hogy írtál, csáó
2010. dec. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!