Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Msn-hez létezik-e olyan...

Msn-hez létezik-e olyan program amivel megnézhetem a másik ismerős beszélgetését? Tudom nem szép csak hát muszáj.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizikálisan hozzáférsz a pc-hez, amiről az msn üziket + szeretnéd tekinteni?

Írd le körvonalakban a szitut, mihez férsz hozzá, mi érdekelne?

2009. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mert a gép szegeden van én meg Pesten. Barátnőm tanul Szegeden és félrelép szerintem. És ha megtudnám nézni a beszélgetéseit az segítene tisztán látni.
2009. jan. 25. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsi trójai, kicsi keylogger és meg is vagy (:

Majd még biztos külön erre való progikat fognak gyártani, nem? A barátnődet meg kérdezd meg. A legfontosabb az, hogy megbízz benne.. te meg nyomozni akarsz utána. Hát gáz vagy..

2009. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Sztem nem vagy olyan gáz,előfordul az az életben, hogy ilyen eszközökhöz is kell nyulni.

Tehát, 1x legalább le kell utaznod szegedre , az általam ismert tuti módszer miatt és ott kb max 2p-et a PC-hez kell férned egyedül.Utána mindent fogsz tudni,Titkos mail fiókjait jelszóstól ,összes weboldalt amit megjelenít a gépen ,belépési kódokkal , stb... .

de mindez csak közvetlen hozzáférés utján lehetséges az általam ismert módszer szerint.Irj ha ez vhogy kivitelezhető.

2009. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
annyit tok csak h keyloggert kell beletenni a gépbe többet nem tok énse
2010. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezzel csak az a baj h. ha az illetö pl. akit én is szivesen elolvasgatnék h. miket irogat, programozo rögtön kiszurja....nem?
2010. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyébként csak akkor lehet beállitani h mentse a beszélgetéseket ha ö van bejelentkezve?

Magában a messenger programban nem lehet vhol?

Ill. ha én a sajátommal bejelentkezek az ö gépén és beállitom a mentést,csak az enyémet fogja menteni vagy az övét is?

2010. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!