Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet NCORE-torrent...

Honnan lehet NCORE-torrent meghivot beszerezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2010. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hat ez egy ojan dolog hogy semmit se csinaltal,ha nem tudsz segiteni akk inkabb halgass megkerlek..
2010. dec. 26. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
ha valaki küld neked, csak úgy, de eléggé értékes egy meghívó, szal nehezen fogsz szerválni.
2010. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
sztem nem érdemes oda beregisztrálni, mert az adminok elég köcsögök - már elnézést, csak személyesen ismerem -.-
2010. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző, szerintem semmi baj az adminokkal.

Kérdező, róbálkozz facebookon, ncore-os csoportokban, vagy figyeld az oldalt, mikor van meghívó igénylés, néha még megnyitják, és küldi a staff, ha elég meggyőző vagy.

2010. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az adminokkal nincs gond, a szabályokkal annál inkább. Csak az eredeti relase megy, ha van valakinek vmi jó kis tartalma amit megosztana a közösséggel és független attól, hogy lenne rá igény nem lehet.

Nekem lesz meghívóm, de haverok már fél évre előre lefoglalták :D

2010. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az életbe nem fogsz szerezni meghívót,ha valakinek véletlen van,az vagy megőrzi és bekeretezteti aranyba,de van aki eladja,15-20 ezer ft-ot bárki kitesz érte...

mellesleg ha bekerülsz majd 5-6 év múlva,meglátod hogy mennyire nem nagy durranás,csak fel van fúlyva az egész, mondjon nekem valaki kételkedő egy torrentet ami más oldalon nincs fent sehol, hogy egyiken van ezer seeder a másikon csak 900,az rohadtul nem lényeges.

2010. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én fenn vagyok az ncore-n, de az egy 1st-t jobban szeretem.Az ncore-nak nagyobb a híre mint amit megérdemelne.Ami fenn van az ncore-on, az fenn van más oldalakon is.
2010. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én fen vok Ncore-n de nem tok sajnos küldeni meghívót.

Próbálj Ncore-os oldalakra ÉS FÓRUMOKRA MENNI ÉN IS ONNAN KAPTAM PÁR HETE.

2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hat ha lehet akkor kernek vmi forumoldalakat vagy ilyesmit ahol lehet erdeklodni iranta.. amugy koszi h az elso valaszolo idiotahoz hasonlo valaszokat nem adtatok :D
2010. dec. 27. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!